Firma MEGASERWIS może pochwalić się działalnością w tej branży od wielu lat, co pozwoliło jej na zdobycie sporego doświadczenia. W 2011 roku powstał sklep internetowy pod adresem www.megaserwis.com – jako opcja dla osób, które cenią sobie szybkie i wygodne zakupy online.

Sklep początkowo skupiał się na znalezieniu najlepszych, sprawdzonych producentów i sprzedaży części zamiennych służących do naprawy pilarek, kos i kosiarek spalinowych, traktorków do trawy czy odśnieżarek. Jednocześnie można było tu znaleźć części do bardziej specjalistycznych  maszyn, takich jak: przecinarki, dmuchawy, ubijaki i zagęszczarki płytowe. W niedługim czasie w ofercie firmy pojawiły się także części do silników spalinowych, m.in.: Briggs&Stratton, Honda, Loncin czy Wacker. Silniki te są wykorzystywane w całej gamie urządzeń spalinowych wykorzystywanych w ogrodnictwie, leśnictwie, jak i w budownictwie (np. agregaty prądotwórcze). Wraz z rozwojem asortymentu oferta została uzupełniona o akcesoria potrzebne do efektywnej obsługi urządzeń, takich jak: napędowe pasy klinowe, noże do kosiarek i traktorków, żyłki tnące, oleje silnikowe, świece, filtry, łańcuchy tnące i prowadnice do pił spalinowych. 

Staraliśmy się, aby części zamienne obejmowały pełny zakres potrzebny do naprawy urządzeń od A (jak np. amortyzatory) do Z (zbiorniki paliwa). Nasze części i akcesoria pasują do urządzeń wiodących marek dostępnych na naszym rynku, takich jak: Stihl, Husqvarna, Partner, NAC, ALKO, Krysiak, Hortmasz, Hecht, MTD, Murray, Honda i wielu innych. Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie podczas pracy z urządzeniami, i aby zapewnić klientom możliwość zabezpieczenia BHP, wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wybór obuwia ochronnego, a zaraz później odzież i okulary ochronne, sitaki ochronne twarzy, czapki i wiele modeli rękawic: do pracy w ogrodzie, majsterkowania, cięcia drzewa i prac budowlanych. Obecnie jesteśmy w stanie zapewnić domowym użytkownikom, jak i firmom i przedsiębiorstwom, kompleksowe wyposażenie w ubiór BHP, a uzupełnieniem są pasty, kremy, czy mydła.